Ana sayfa Ürünlervertical digital signage display çevrimiçi üretici
Sertifika
Çin SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Çin SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
İnanılmaz haberler! Ekibinizin çok çalıştığını biliyorum, projeyi bu kadar çabuk bitirdiğiniz için teşekkürler.

—— Brian Walker

Numunenizi çok beğendim. Ortaklığımızı büyütmeyi dört gözle bekliyorum.

—— Jenny Westbrook

Ben sohbet şimdi

vertical digital signage display çevrimiçi üretim

(89)
satın almak Android 7.1 Lte Hd Medya Oynatıcı Bluetooth 4.0 Lcd Reklam Ekranı çevrimiçi Üretici

Android 7.1 Lte Hd Medya Oynatıcı Bluetooth 4.0 Lcd Reklam Ekranı

Android 7.1 Lte Hd Media Player Bluetooth 4.0 Lcd Advertising Screen Android7.1 Lte Hd Media Player Bluetooth4.0 Lcd Monitor Advertising Display HOW DOES DIGITAL SIGNAGE WORK? Digital signage is the most ... Daha fazla bilgi edinin
2022-02-12 17:31:39
satın almak Android 7.1 Hd Medya Oynatıcı Bluetooth 4.0 Lcd Reklam Ekranı çevrimiçi Üretici

Android 7.1 Hd Medya Oynatıcı Bluetooth 4.0 Lcd Reklam Ekranı

Android7.1 Lte Hd Media Player Bluetooth4.0 Lcd Monitor Advertising Display HOW DOES DIGITAL SIGNAGE WORK? Digital signage is the most effective and fastest way to reach people across networks of digital ... Daha fazla bilgi edinin
2022-02-28 15:58:05
satın almak 7 inç 8 inç 10.1 inç LCD Modül Dokunmatik Ekran için LVDS EDP Android Gömülü Kurulu çevrimiçi Üretici

7 inç 8 inç 10.1 inç LCD Modül Dokunmatik Ekran için LVDS EDP Android Gömülü Kurulu

Android 7 Inch 8inch 10.1inch LCD Module Touch Screen with android embedded system Driver Board Industrial digital signage for advertising // Sunchip We focus on Rockchip chipsets solution and in-depth ... Daha fazla bilgi edinin
2023-08-18 19:45:56
satın almak Sıcaklık Ölçümü Android 5.1 Yüz Tanıma Terminali çevrimiçi Üretici

Sıcaklık Ölçümü Android 5.1 Yüz Tanıma Terminali

Facial Recognition Infrared Human Body Temperature Detector AD-08R Model. ✔8 inch Body Temperature detector with facial recognition ✔Android System ✔delivery 5-30 days ✔White balance Automatic, low color ... Daha fazla bilgi edinin
2023-08-18 20:11:44
satın almak Metal Kasa Android Wifi Lan 4G 3G Medya Kutusu Oynatıcı Anakart 1080P 4K çevrimiçi Üretici

Metal Kasa Android Wifi Lan 4G 3G Medya Kutusu Oynatıcı Anakart 1080P 4K

Metal Case Android Wifi Lan 4G 3G Media Box Player Motherboard 1080P 4K Android digital signage advertising media player box with CMS Model: RK3288 AD-B02 BOX All in one board Android board with lvds output 1. ... Daha fazla bilgi edinin
2022-09-22 19:23:56
satın almak RK3288 Dört Çekirdekli 1.8GHz 4K Multimedya Oynatıcı 2G 4G DDR3 3840x2160 Android Kutusu çevrimiçi Üretici

RK3288 Dört Çekirdekli 1.8GHz 4K Multimedya Oynatıcı 2G 4G DDR3 3840x2160 Android Kutusu

Factory Direct Supply rk3288 quad-core 1.8GHz 2G 4G DDR3 3840*2160 Android box 4K multimedia player Model No: AD-0140(AD-B02P) Want to turn your TVs, monitor, or other display device into digital signage? All ... Daha fazla bilgi edinin
2022-09-22 19:21:55
satın almak Etkileşimli Dokunmatik Ekran için LVDS HDMI 4K ARM Android Anakart RK3566 Dört Çekirdekli çevrimiçi Üretici

Etkileşimli Dokunmatik Ekran için LVDS HDMI 4K ARM Android Anakart RK3566 Dört Çekirdekli

Interactive Touch Screen Rockchip Motherboard RK3566 Quad Core LVDS HD-MI 4K Arm Android Motherboard Model No: AD-C36-V1.1 Overview: AD-C36 The intelligent industrial all-in-one board adopts the Rockchip RK3566 ... Daha fazla bilgi edinin
2022-12-29 16:14:42
satın almak RK3288 1080p 4k Hd Medya Oynatıcı Uzaktan Kumandalı Reklam Otomatik Oynatma çevrimiçi Üretici

RK3288 1080p 4k Hd Medya Oynatıcı Uzaktan Kumandalı Reklam Otomatik Oynatma

RK3288 1080p 4k Hd Media Player Advertising Autoplay With Remote Control 1080P 4K HD MEDIA PLAYER ADVERTISING AUTOPLAY LOOP-PLAY Media player BOX 2GB 16GB Metal Digital Signage Player Box With WIFI LAN Remote ... Daha fazla bilgi edinin
2023-08-18 20:12:10
satın almak 8 "50CM Android 8.1 Yerde Ayaklı Kızılötesi Termometre çevrimiçi Üretici

8 "50CM Android 8.1 Yerde Ayaklı Kızılötesi Termometre

8 Inch floor standing self service temperature check kiosk LCD digital signage face recognition infrared thermometer Model: AD-08A Application Scenarios: Face Recognition Access Control, Time Attendance Record, ... Daha fazla bilgi edinin
2023-08-18 19:23:35
satın almak IR Uzaktan Kumanda RK3399 Medya Oynatıcı 4k Ultra Hd Kutu HD OUT çevrimiçi Üretici

IR Uzaktan Kumanda RK3399 Medya Oynatıcı 4k Ultra Hd Kutu HD OUT

IR Remote Control RK3399 Media Player 4k Ultra Hd Box HD OUT Advertising Media Player with Digital Signage Software RK3399 Media Player Box Features include: Multi-output support, perfect for video walls, menu ... Daha fazla bilgi edinin
2023-08-18 19:42:24
Page 8 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|