Mesaj gönder
Ana sayfa

SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Fabrika turu

Sertifika
Çin SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Çin SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
İnanılmaz haberler! Ekibinizin çok çalıştığını biliyorum, projeyi bu kadar çabuk bitirdiğiniz için teşekkürler.

—— Brian Walker

Numunenizi çok beğendim. Ortaklığımızı büyütmeyi dört gözle bekliyorum.

—— Jenny Westbrook

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Yüksek Kaliteli Profesyonel Teknisyenleri ve Gelişmiş Modern Üretim Ekipmanları vardır. Tüm ürünler IQC, OQC vb QA Uluslararası Standartlar gibi Kalite Standardı ile uyumludur.

  SUNCHIP ürünleri tüm dünyaya satmaktadır ve mükemmel kalite, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi ve Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Avrupa vb.

 • OEM / ODM

  SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD bir Orijinal Tasarım İmalat (ODM), donanım, gömülü yazılım ve insan merkezli bir tasarım yaklaşımı ile üretim uzmanlığı bir tahta karışımı uygulayarak ürünler geliştirir. One Stop Solution, Donanım Tasarımı, Gömülü Yazılım Geliştirme, Kalite Mühendisliği ve özgün tasarım imalatlarından oluşan kapsamlı Ürün Mühendisliği Hizmetleri seti.

  SUNCHIP'in ana ürünleri Android ARM Kurulu, Dikili Ekran, Duvara Monte Ekran, Gerilmiş LCD Ekran, Açık Çerçeve Ekran ve Android Media Player Reklam Kutusu içerir .

 • Ar-Ge

  SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD inclides 100+ çalışanı ve tamamen 160 + çalışanları hakkında orada oldukları Ar-Ge ekibi vardır.

İletişim bilgileri
SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD

İlgili kişi: Miss. Juli Wu

Tel: +86 158 8965 8078

Faks: 86-755-2308-6272

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)