Mesaj gönder
Ana sayfa

SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD şirket Profili

şirket Profili
SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD tüm endüstriyel zincir ürün, Dijital Tabela sistemi ve Rockchip yonga setleri çözümü ve derinlemesine geliştirme odaklanmış Gömülü çözüm, ayrıca Android OS ve Linux OS derin özelleştirme entegre tedarikçisi için lider bir firmadır .

SUNCHIP, 100'den fazla Ar-Ge mühendisi de dahil olmak üzere profesyonel bir 160+ çalışan ekibine sahiptir.

Ürün tanımı, donanım ve yazılım Ar-Ge, ürün şematik tasarımı, kimlik tasarımı, PCB düzeni, BOM fırçalama, Yüksek kaliteli sipariş üretimi, İyi satış sonrası servis ve PCBA + Yazılımı için çeşitli teslimat modları için tek elden hizmet sağlayabiliriz, Özelleştirilmiş yazılım geliştirme, OEM ve ODM ürünler vb.

DONANIM TASARIMI

Ürün geliştirme yaşam döngüsünde, Giyilebilir cihazlar, Endüstriyel Otomasyon, Akıllı ev, Tüketici elektroniği gibi çeşitli gömülü sistem kategorilerinde kritik bir fonksiyon haline geldiğinden, dijital tabela endüstrileri ve alanları için elektronik Android ARM Kurulu tasarımında hizmetler ve çözümler sunuyoruz. , Gömülü dijital tabela cihazları ve sensörleri.

Sunchip mühendis ve teknisyen ekibi, elektronik teknolojinin tüm yönlerini kullanarak gelişmiş gömülü ürünler geliştirmede deneyimlidir. Gelişmiş, yüksek hızlı, karmaşık pano tasarımı ve geliştirmesinde güçlü bir uzmanlığa sahibiz. Kağıt özelliklerinden mimari tanımlamaya, konsept kanıtından bileşen seçimine ve yerleştirmeye, PCB düzeninden PCB üretimine ve üretime hazır donanım platformuna kadar eksiksiz ürün geliştirme yaşam döngüsüne maruz kalmamız.

ODM

SUNCHIP, özgün tasarımlı bir imalat (ODM), insan merkezli bir tasarım yaklaşımı ile geniş bir donanım, gömülü yazılım ve üretim uzmanlığı karışımı uygulayarak ürünler geliştirir. One Stop Solution, Donanım Tasarımı, Gömülü Yazılım Geliştirme, Kalite Mühendisliği ve özgün tasarım imalatlarından oluşan kapsamlı Ürün Mühendisliği Hizmetleri seti.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
SUNCHIP TARİHİ

2018: Sunchip Akıllı Robotlar ve Çocuklar için Akıllı Eğitim Makinesi'ne odaklandı ve geliştirdi

Bu yıl Sunchip, 2018'de ilk bilimsel finansman projesini Shenzhen Scienfific and Technological yenilik komisyonundan aldı.

2017: Sunchip zaten ISO9001: 2015 GB / T 19001-2016 Sertifikasına sahip.

2016: 4K 360 ° Panoramik Kamera piyasaya sürüldü. Artırılmış Gerçeklik alanına girdi. "Ulusal Yüksek Teknoloji İşletmeleri" Onurunu alın.

2015: Sanal Gerçeklik Ürünleri alanına girdi, ilk All-In-One VR'yi piyasaya sürdü ve Sport Camera'nın siparişleri ayda 200.000 han.

2014: ilk Dört çekirdekli Akıllı Reklam Makinesi Çıktı, onur olsun "Alibaba En Iyi Yazılım Servis Sağlayıcısı".

2013: İmza Aliyun, Çin'deki ilk Dört çekirdekli OTT Kutusunu piyasaya sürdü, daha sonra ARM Kurulu Geliştirme alanına girdi ve siparişler ayda 20.000 PCS'den fazlaydı.

2011: Sunchip, Çin'deki ilk Android TV Dongle'ı kurup piyasaya sürdü, ardından aile / ev işi alanına girdi.

2008: Sunchip Team'in daha fazla ortağı vardı ve MP4 & PSP ile işi genişletti.

2004: Sunchip CEO'su MP3 Ürünleri ile işe başladı.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : SUNCHIP & ADW

No. Çalışanları : 150~180

Yıllık satış : 30,000,000-40,000,000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Factory Certificate: ISO 9001

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar