Ana sayfa Ürünlerlcd advertising screen çevrimiçi üretici
Sertifika
Çin SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Çin SHENZHEN SUNCHIP TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
İnanılmaz haberler! Ekibinizin çok çalıştığını biliyorum, projeyi bu kadar çabuk bitirdiğiniz için teşekkürler.

—— Brian Walker

Numunenizi çok beğendim. Ortaklığımızı büyütmeyi dört gözle bekliyorum.

—— Jenny Westbrook

Ben sohbet şimdi

lcd advertising screen çevrimiçi üretim

(100)
satın almak Dijital Tabela Sergileyen 6 İnç Küçük Lcd Reklam Ekranı çevrimiçi Üretici

Dijital Tabela Sergileyen 6 İnç Küçük Lcd Reklam Ekranı

6 Inch Small Lcd Advertising Screen Exhibiting Digital Signage 6 Inch LCD Advertising Screen Display Monitor Android Media Player Digital Signage​ Why need digital signage display? In order to create new ... Daha fazla bilgi edinin
2021-08-02 15:59:27
satın almak RK3566 LCD Reklam Ekranı Wifi 4G Ultra İnce Metal Açık Çerçeve Dijital Tabela çevrimiçi Üretici

RK3566 LCD Reklam Ekranı Wifi 4G Ultra İnce Metal Açık Çerçeve Dijital Tabela

8' 10.1' 13.3' 15.6' 21.5' High Quality LCD Advertising Screen Wifi 4G Ultra Thin Open Frame Digital Signage Metal​ Open Frame LCD display signage: --the housing is metal material; --metal case design is for ... Daha fazla bilgi edinin
2023-08-15 16:27:16
satın almak 10.1/15.6 İnç LCD Reklam Ekranı Wifi 4G Ultra İnce Açık Çerçeve Dijital Tabela çevrimiçi Üretici

10.1/15.6 İnç LCD Reklam Ekranı Wifi 4G Ultra İnce Açık Çerçeve Dijital Tabela

10.1/15.6 Inch LCD Advertising Screen Wifi 4G Ultra Thin Open Frame Digital Signage Android 7.1 RK3399 Metal Open Frame Lcd Monitor Wall Mounted TFT LCD Touch Screen Metal Open Frame lcd Monitor wall mounted ... Daha fazla bilgi edinin
2022-03-28 15:33:08
satın almak Android 7.1 Lte Hd Medya Oynatıcı Bluetooth 4.0 Lcd Reklam Ekranı çevrimiçi Üretici

Android 7.1 Lte Hd Medya Oynatıcı Bluetooth 4.0 Lcd Reklam Ekranı

Android 7.1 Lte Hd Media Player Bluetooth 4.0 Lcd Advertising Screen Android7.1 Lte Hd Media Player Bluetooth4.0 Lcd Monitor Advertising Display HOW DOES DIGITAL SIGNAGE WORK? Digital signage is the most ... Daha fazla bilgi edinin
2022-02-12 17:31:39
satın almak Wifi HD 500nits 32 inç LCD Reklam Ekranı 10 Pt Kapasitif Dokunmatik çevrimiçi Üretici

Wifi HD 500nits 32 inç LCD Reklam Ekranı 10 Pt Kapasitif Dokunmatik

Wifi HD 500nits 32inch LCD Advertising Screen 10 Pt Capacitive Touch RK3288 Wifi HD Bluetooth 500nits 32inch Digital Signage Lcd Display Specification of LCD Digital Signage: CPU: RK3288/ RK3399 Operation ... Daha fazla bilgi edinin
2022-04-09 11:27:13
satın almak Kapalı Dokunmatik Ekran LCD Reklam Ekranı 10.1 inç lcd dijital ekranlar android endüstriyel ARM kartı ile çevrimiçi Üretici

Kapalı Dokunmatik Ekran LCD Reklam Ekranı 10.1 inç lcd dijital ekranlar android endüstriyel ARM kartı ile

Indoor Touch Screen LCD Advertising Display 10.1inch lcd digital display screens with android industrial ARM board SPECIFICATIONS Display LCD Screen 7' 8' 10.1' etc. Resolution 1920*1080 Screen brightness ... Daha fazla bilgi edinin
2023-07-22 17:19:40
satın almak Ultra Geniş Gerilmiş LCD Reklamcılık Ekranı, LCD Reklamcılık Monitörü 450 cd / m2 çevrimiçi Üretici

Ultra Geniş Gerilmiş LCD Reklamcılık Ekranı, LCD Reklamcılık Monitörü 450 cd / m2

Ultra wide stretched LCD digital signage ad player lcd advertising display monitor digital advertising screens for sale SPECIFICATIONS Functional parameters CPU RK3288 Cortex-A17Quad core 1.8 GHZ GPU Mali-T764 ... Daha fazla bilgi edinin
2023-08-15 15:34:43
satın almak Dikili LCD Reklam Ekranı, CMS Yazılımı ile Hepsi Bir Arada LCD Reklam Oynatıcı çevrimiçi Üretici

Dikili LCD Reklam Ekranı, CMS Yazılımı ile Hepsi Bir Arada LCD Reklam Oynatıcı

lcd advertising display standing touch all in one digital signage board with CMS software Features 1. Application fields:public places ,for example,shopping mall, restaurant,airport, square, commercial buidings... Daha fazla bilgi edinin
2022-04-09 14:28:46
satın almak WIFI 4G LAN CMS Sistemi ile İsteğe Bağlı Android Dikey LCD Reklam Ekranı Dokunmatik çevrimiçi Üretici

WIFI 4G LAN CMS Sistemi ile İsteğe Bağlı Android Dikey LCD Reklam Ekranı Dokunmatik

32 43 47 49 55 57.5 65 inch android vertical LCD advertising display with touch optional WIFI 4G LAN CMS system for sale Panel Type TFT-LCD 32' 43' 47' 49' 55' 57.5' 65' Resolution 1920(RGB)*1080(FHD) Show ... Daha fazla bilgi edinin
2022-04-09 15:17:42
satın almak Dokunmatik Ekran Bulut Tabanlı Dijital Tabela, LCD Reklamcılık Ekran çevrimiçi Üretici

Dokunmatik Ekran Bulut Tabanlı Dijital Tabela, LCD Reklamcılık Ekran

23.8 24 inch Cloud Based Digital Signage Solutions, SUNCHIP ADW LCD advertising Digital Signage touch screen display Characteristics: 1. Infrared/Capacitive touch 10 points. 2. Support Android system. Support ... Daha fazla bilgi edinin
2021-10-19 16:51:02
Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|